Biegowy debiut z Brendą!
25 marca 2018
Osiągnięcia naszych podopiecznych: Monika
27 maja 2018
Pokaż wszysko

Adam: zza biurka do maratonu

Z Adamem poznaliśmy się 7 lat temu w siłowni. Pierwsze treningowe kroki Adam stawiał z innym trenerem. Obecnie jest pod czujnym okiem Kuby, z którym współpracuje od kilku lat. Podczas ich współpracy Adam wystartował m.in. w kilku maratonach, a obecnie przygotowuje się do debiutu w triathlonie.

Jak to się stało, że Adam zdecydował się na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów ?

W zeszłym roku miałem poważną operację oka. Przeszczep rogówki wykluczył mnie z treningów. Do tego musiałem przyjmować leki sterydowe i niestety niekorzystnie „odbiło” się to na mojej wadze. Po kilku miesiącach wróciłem do ciężkich treningów jednak zbędne kilogramy pozostały. Wtedy zwróciłem się o pomoc do Rafała w przygotowaniu dla mnie odpowiedniej diety- opowiada Adam.

Zindywidualizowana dieta

Po wywiadzie żywieniowym wiedziałem, że Adam jako bardzo aktywny miłośnik sportu spożywał zbyt małą ilość jedzenia, ponadto posiłki nie zawsze były dobrej jakości. Dietę przygotowałem w oparciu o analizę badań krwi oraz częstotliwość i intensywność treningów. Głównym celem diety była redukcja kilku kilogramów oraz zwiększenie poziomu energii podczas treningów. Adam otrzymał również zalecenia odnośnie suplementacji.

Po 7 tygodniach moja waga zmniejszyła się o 6 kg! Wynik był na tyle satysfakcjonujący, że postanowiliśmy wspólnie z Rafałem opracować plan utrzymania obecnej masy ciała. Po 16 tygodniach czuję się doskonale, szybko regeneruję się po treningach oraz nie mam spadków energii w ciągu dnia. Ponadto mój wiek biologiczny to 26 lat!  Cel osiągnięty- cieszy się Adam

Adam schudł i co dalej

Najbliższe zawody Adam będzie miał jesienią, dlatego ten czas wykorzystamy na szukanie najlepszych rozwiązań żywieniowych podczas ciężkich, kilkugodzinnych treningów.


Adam gratulacje za świetny wynik na wadze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *