Trening na bieżni – czy warto ustawiać nachylenie?
12 sierpnia 2017
Jak ćwiczyć na obritreku, aby schudnąć?
19 sierpnia 2017
Pokaż wszysko

O współpracy z Kasią 🙂

Kasia trafiła do mnie z polecenia znajomej. Wysoka, szczupła dziewczyna, mama trójki synów, od zawsze aktywna. Trenowała Kick-boxing, obecnie biega i jeździ na rowerze. Kasia przyszła do mnie na konsultację, bo chciała wymodelować sylwetkę. Jej oczekiwania były jasno określone:

Chcę ujędrnić nogi, zgubić trochę brzucha i mieć zarys mięśni, dodatkowo bolą mnie plecy. Ale żeby nie było łatwo nie potrafię trzymać diety! – Śmiała się Kaśka

Dieta z Herbalife

W głowie zapaliła mi się lampka – bez diety będzie ciężko!
Zaproponowałem dwa specjalistyczne treningi w tygodniu i dodatkowe dwie aktywności, które Kasia wykonywała sama– najczęściej biegała z mężem. Pomocne przy trzymaniu diety okazały się koktajle Herbalife.
Więcej o diecie z herbalife przeczytacie tutaj
Kasia codziennie piła koktajl na śniadanie i na kolację, a w ciągu dnia jadła jeszcze 2-3 dodatkowe posiłki. Dla poprawy pracy układu trawiennego i lepszego nawodnienia Kasia piła wodę z aloesem Herbalife. Taka dieta była dla do zaakceptowania.

Trening i efekty

Na początku duży nacisk postawiliśmy na ćwiczenia stabilizujące obręcz biodrową i barkową, aby wyeliminować bóle pleców. Po 2 tygodniach od pierwszego spotkania rozpoczęliśmy treningi na 100%!
Efekty naszej współpracy przeszły moje oczekiwania!  Kasia zredukowała 4 kg tłuszczu. Dodatkowo zbudowała 0,5 kg mięśni co jeszcze lepiej zarysowało sylwetkę.

Dzięki takiej pracy Kasia z uśmiechem pakowała strój kąpielowy na urlop 😀

2 Komentarze

  1. Robert pisze:

    Niezły wynik, gratulacje 🙂

  2. Monika Monika pisze:

    Też stosowałam koktajle Herbalife i byłam zadowolona. Szkoda, że nie ćwiczyłam bo efekt byłby jeszcze lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *