Kinga

Żona, mama, sportowiec, trener personalny. Miłośniczka psów. Uwielbia aktywny wypoczynek i dobry film.

„Sport jest obecny w moim życiu od 2000r. kiedy to jako 13-latka zaczęłam wyczynowo trenować wioślarstwo. Przez kolejne 14 lat poznawałam piękno i gorycz sportu. Kiedy dopadało mnie zniechęcenie, przypominałam sobie gdzie chcę być i co chcę osiągnąć. Czułam dumę odbierając medale z orłem na piersi podczas Mistrzostw Świata. Poznałam też gorycz porażki - byłam o krok od startu na Igrzyskach Olimpijskich.

Po wielu latach morderczych treningów postanowiłam jako priorytet postawić zdrowie i rodzinę. Dziś jako trzydziestolatka sport traktuję jako hobby i pracę- biegam w amatorskich zawodach, jeżdżę maratony MTB, prowadzę treningi z użyciem elektrostymulacji mięśni (EMS) oraz treningi personalne.

Często powtarzam sobie, że osiągnęłam wszystko co najlepsze w sporcie wyczynowym, teraz czas pomagać innym w spełnianiu ich marzeń o wymarzonej formie czy sylwetce.”


31

Zdobyłam 31 medali Mistrzostw Polski w wioślarstwie

135

Jestem najlepszą zawodniczką w 135-letnej historii Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego

5

Pięć razy stawałam na podium Mistrzostw Świata

3

Ukończyłam 3 półmaratony biegowe w tym dwa biegnąc z rocznym synkiem w wózku

Rafał

Mąż, tata, sportowiec, trener personalny. Niepoprawny optymista uwielbiający pracę z ludźmi. W wolnych chwilach trenuje lub czyta dobrą książkę..

„Od dziecka marzyłem o byciu wybitnym sportowcem. Jak większość kolegów cały dzień spędzałem w ruchu, a wszystkie ściany w pokoju były w plakatach piłkarzy. Swoje marzenia rozpocząłem spełniać w 2003 roku – zacząłem wyczynowo uprawiać wioślarstwo. Przez kolejne lata pełnej wzlotów i upadków kariery, od stanu przedzawałowego po trzy Mistrzostwa Świata spełniłem marzenie małego chłopca.

Dzisiaj trening wyczynowy już za mną, ale miłość do sportu pozostała. Amatorsko startuje w zawodach biegowych oraz realizuję się jako trener personalny.

Swoim podopiecznym pomagam zbudować sylwetkę o jakiej zawsze marzyli, nie są mi obce treningi usprawniające po kontuzjach kolan czy pleców.”


5200

Przeprowadzonych treningów personalnych

17

Razy odbierałem medal Mistrzostw Polski

3

Tyle razy wygrałem Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie

83min

Aktualny czas w półmaratonie, przy wadze 90kg i 198cm wzrostu