Osiągnięcia naszych podopiecznych: Jarek -10kg w 3 miesiące

DIETA KETOGENICZNA – PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS 1600 kcal
8 czerwca 2020
Jakie partie mięśni jest najlepiej ćwiczyć razem?
9 stycznia 2021
Pokaż wszysko

Osiągnięcia naszych podopiecznych : Jarek -10kg w 3 miesiące

EMS trening krótki, ale skuteczny

Często osoby zaczynające swoją przygodę z treningiem EMS niedowierzają, że tak krótki trening może być skuteczny. Owszem, trening EMS jest efektywny, jednakże warto pamiętać o zdrowym żywieniu i aktywnym stylu życia. Takie połączenie daje niesamowite rezultaty, jak chociażby u Jarka, który w 3 miesiące schudł 10 kilogramów !

Dlaczego Jarek zdecydował się na trening EMS ?

Z Jarkiem poznałem się kilka lat temu w siłowni. Wtedy ćwiczył, żeby po prostu „ruszać się”. Od tamtego czasu bywało różnie z regularnością ćwiczeń. Punktem zwrotnym stała się pandemia koronawisusa, kiedy to Jarek zdecydował, że czas zgubić kilka kilogramów. Trening EMS zdaniem Jarka był wtedy czymś innym niż tradycyjne ćwiczenia, dlatego koniecznie chciał spróbować. Następnie EMS raz w tygodniu po pracy stał się stałym punktem w jego kalendarzu.

Jarek przed treningiem EMS w Studiu na Zielonym Rynku.

Dieta, EMS, TRX i truchtanie

Nasza współpraca zaczęła się na początku kwietnia. Ze względu na restrykcje związane z pandemią, początkowo Jarek korzystał tylko z diety, którą przygotowałem dla niego w oparciu o wywiad żywieniowy . Co ciekawe Jarek chciał, aby posiłki opierały się o potrawy przygotowanie w Thermomixie. Udało się to zrobić. Następnie wdrożyliśmy plan treningowy oparty o ćwiczenia na taśmach TRX (trening w domu), a kiedy restrykcje związane z koronawirusem zostały „poluzowane” ruszyliśmy z treningami EMS w naszym Studiu na Zielonym Rynku. Obecnie do tego zestawu dodaliśmy 30-40 minut truchtu raz w tygodniu.

Co się zmieniło

Zrzuciłem 10 zbędnych kilogramów dzięki ćwiczeniom i diecie, do której przyzwyczaiłem się z łatwością. Na trening EMS chodzę raz w tygodniu. Staram się dodatkowo wykonać zestaw ćwiczeń na taśmach TRX, który przygotował dla mnie Rafał. Lubię też lekki jogging. Co ciekawe, moich znajomych nie dziwi już widok pudełeczek z przygotowanymi wcześniej posiłkami- mówi Jarek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *