Nasza wizja dobrej diety: smacznie, zdrowo, szybko z Herbalife

Nasze programy żywieniowe wspierają procesy :

  • Odchudzania
  • Przybierania na wadze
  • Naturalnego oczyszczania organizmu
  • Wzmocnieniu organizmu po przebytych chorobach
  • Uzupełniania poziomu energii
  • Zdrowego odżywiania

Masz pytania dotyczące spersonalizowanej diety? Skontaktuj się z nami

Dlaczego wybieramy dietę z Herbalife ?

Gdy jeszcze zawodowo trenowaliśmy wioślarstwo, standardem były dwa czy trzy treningi dziennie, a nasze zapotrzebowanie energetyczne oscylowało w granicach 7000-9000 kcal dziennie. Ciężko było sprostać takiemu wyzwaniu dlatego zawsze wspomagaliśmy się suplementami diety. Problem z regeneracją, ociężałością po spożytym posiłku oraz jakością jedzenia i uzupełniania zapotrzebowania na witaminy i minerały skłoniły nas do szukania nowych rozwiązań. Tak w 2009 roku trafiliśmy na produkty Herbalife.

Zdrowe posiłki dla każdego

Produkty Herbalife to rozwiązanie dla wszystkich, dla których zdrowie i dobre samopoczucie jest ważne. I nie ma tutaj znaczenia, czy jesteś młody, w średnim wieku czy w jesieni swego życia ! Na każdym etapie powinniśmy się zdrowo odżywiać, aby móc dłużej cieszyć się zdrowiem i witalnością. Nasze posiłki oraz diety naszych podopiecznych komponujemy w oparciu o produkty Herbalife.

Zalety diety z Herbalife

Dzisiejszy świat charakteryzuje się szybkim tempem życia. Brakuje nam ciągle czasu na różne sprawy, a przyrządzanie niskokalorycznych zdrowych posiłków graniczy z cudem. Wybieramy często wysoko przetworzone produkty, korzystamy z fast foodów. Podstawowym produktem Herbalife jest koktajl odżywczy Formuła 1, który jest idealnym połączeniem białka sojowego, dobrych węglowodanów, witamin, minerałów i błonnika dietetycznego, stworzonym specjalnie w celu skutecznego i zdrowego sposobu walki z nadwagą lub niedowagą ( odpowiednio opracowany program + suplementy pomagają również osobom, które chciałaby przybrać na wadze). Przyrządzenie zdrowego posiłku trwa minutę. Wystarczy wsypać do shakera 2 łyżki koktajlu i zmieszać z 250ml wody/mleka/jogurtu/soku i mamy gotowy zdrowy posiłek.