Kiedy będę miała płaski brzuch po ciąży?
11 listopada 2017
Wyprzedź postanowienia noworoczne i rozkręć swój metabolizm!
18 grudnia 2017
Pokaż wszysko

Trenujemy razem na Cichej

Ostatnie miesiące były dla nas bardzo intensywne. Jeśli myślicie, że w tym czasie ciężko trenowaliśmy, to jesteście w dużym błędzie 🙂 Jesień upłynęła nam bardzo szybko bo… bawiliśmy się w ekipę remontową! Jak już pewnie wiecie, z całkiem niezłym skutkiem. Z końcem listopada otworzyliśmy nasze wymarzone, kameralne, pełne pozytywnej energii Studio Treningu na Cichej 5/7!

Studio Treningu Cicha- wrzesień 2017. Widok na damską szatnię.

Dlaczego warto trenować z nami na Cichej

Studio Treningu Cicha to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Włocławka! Nasze Studio powstało z myślą o osobach, które cenią sobie komfort i spokój podczas ćwiczeń, a co najważniejsze nie ma tłoku. Studio ma powierzchnię 100m2 więc jest kameralnie i stylowe- dokładnie takie, jak zawsze chcieliśmy!

Studio Treningu Cicha- wrzesień 2017. Widok na drzwi wyjściowe.

 

Studio Treningu Cicha- listopad 2017. Widok na drzwi wyjściowe.

Nowoczesny trening personalny

Nasze Studio Treningu to miejsce, gdzie skupiamy się na konkretnej osobie. Dzięki temu zyskujecie pewność, że wszystkie ćwiczenia wykonujecie prawidłowo – skutecznie oraz bezpiecznie dla organizmu. Stały kontakt z trenerem sprawia także, że rośnie motywacja i chęć do regularnych ćwiczeń. Ponadto z naszymi podopiecznymi ćwiczymy na najskuteczniejszym jednocześnie najbezpieczniejszym sprzęcie treningowym jakim jest Keiser.

Urządzenie Keiser wykorzystuje zamiast standardowego obciążenia, łatwy do ustawienia opór pneumatyczny – wykorzystujący sprężone powietrze. Dzięki niemu unilateralna i bilateralna praca każdej grupy mięśni jest bezpieczna pod każdym kątem, z dowolnym oporem i przy każdej prędkości w całym zakresie ruchu. Opór jest zawsze stały, bez względu na prędkość ćwiczenia. Dzięki wykorzystaniu atutu Keisera – technologii oporu pneumatycznego, można bezpiecznie zwiększyć moc wraz ze wzrostem prędkości. Pozwala to, na intensywne treningi funkcjonalne z zerowym wahaniem obciążenia mięśni, tkanki łącznej i stawów.
Urządzenia Keiser są stosowane zarówno w rehabilitacji, jak i w treningu sportowym i wyczynowym. Wykorzystywane są także przez najlepsze kluby i instytucje sportowe na całym świecie, m. in. UEFA, ligi angielską i niemiecką.

Aktywność fizyczna to inwestycja na przyszłość, która się opłaca!

Często dzieje się tak, że zaczynamy ćwiczyć, bo chcemy schudnąć bądź wyrzeźbić ciało. Jednak wysiłek fizyczny nie tylko świetnie wpływa na naszą sylwetkę, ale ma przede wszystkim ma rewelacyjny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Warto zatem zrobić coś dla siebie i wykonać pierwszy treningowy krok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *